Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Instructor dans sportiv

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
Adresa
Posturi disponibile
1

Instructor colaborator de dans/coregraf dans sportiv & latino

Cerinte:
- persona adaptabila, organizata, bun comunicator
- cu rabdare si spirit pedagogic;
- cu experienta adulti si/sau copii (la dans sportiv&latino);
- participant/a la competii de dans sportiv;
- dansator legitimat de FRDS (minim clasa D) pentru dans sportiv.

Descrierea jobului

Beneficii:
salariu atractiv raportat la numarul de ore lucratre/ zi, 3-4 zile/saptamana

Posibilitate de promovare, bonusuri de performanta pentru rezultatele avute.

Responsabilitati generale:
- preda dans sportiv/latino/modern adaptat la nivelul social.
- va adapta gradul de dificultate al antrenamentelor in functie de programa si fisa de lucru.
- va realiza si transmite situatii cerute de superior privind gradul de satisfactie al cursantilor, evolutia grupelor;
- se adapteaza la politica societatii;
- ajuta la cresterea numarului de cursanti si la dezvoltarea imaginii scolii;
- respecta alte sarcini, atributii si responsabilitati care nu sunt cuprinse in aceasta fisa a postului si tin direct sau indirect de natura postului sau.
-aduce la cunostinta cursantilor regulamentul de organizare interioara.

Program : 4-5 zile/saptamana de obicei intre:30.

  • Interviu online
  • Ati mai fost instructor de dans spoartiv pana acum? Daca da, unde si pentru ce perioada?
  • Ca si dansator ce performante ati avut?