Instalator termice si sanitare

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Contractul va fi pe o perioada nedeterminata;

Salariu atractiv;

     Cerinte:

Experienta minim 3 ani in domeniu;

Permis de conducere categoria B;

Experienta la lucrul cu materiale precum: cupru, otel, teava neagra, fonta, PVC;

avantaj, nu obligatoriu, experienta cu sudura autogen oxiacetilena;

avantaj, nu obligatoriu, experienta cu imbinare prin alamire;

Cunostinte de citire,interpretare si lucru dupa plan + desen tehnic;

Abilitati de lucru in echipa si autonom;

Persoane dinamice, cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

     Responsabilitati:

Executarea lucrarilor de fixare si sustinere a diverselor piese ale instalatiei de alimentare apa, instalatii sanitare, gaze;

Montarea elementelor componente si a racordurilor;

Executare lucrari de imbinare tevi;

Realizarea retelei de evacuare apa/incalzire si a conductelor de ventilatie;

Abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice;

Aprovizionarea locului de munca cu materiale si unelte pentru desfasurarea activitatii;

Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;

Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.

Montare calorifere, obiecte sanitare.