Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

instalator tehnico-sanitar

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
2

Climatico Showroom

INSTALATOR TEHNICO-SANITAR

DESCRIEREA POSTULUI

Execuția de lucrări de instalare, punere în funcțiune, mentenanță și service cu:

  • Pompe de căldură;
  • Centrale termice pe gaz;
  • Ventiloconvectoare, Radiatoare, Calorifere, Aeroterme;
  • Încălzire în pardoseală;
  • Boilere;
  • Instalații solare;
  • Instalații sanitare;

Postul se adresează celor cu experiență în instalații.

Cerințe pentru angajare:

  • Permis conducere categorie B;
  • Atestate de absolvire a cursurilor de specialitate;

CARE SUNT BENEFICIILE

  • Salariu motivant;
  • Prime anuale și de sărbători;
  • Card pentru bonuri de masă;
  • Tehnică nouă;
  • Echipa de profesioniști este și un mediu prietenos;
  • Sediul se află situată în centru orașului în zona Gara de Est - Baicului;

CLIMATICO este o companie care are ca obiect de activitate lucrările de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat și se ocupă atât cu proiectarea, comercializarea și instalarea sistemelor de aer condiționat, încălzire și ventilație pentru locuințe și spații industriale, mentenanța periodică a acestora, asigurarea garanției echipamentelor distribuite cât și service-ul în perioada post-garanție.

Clientul căruia ne adresăm este o companie care își desfășoară activitatea în România și care activează în următoarele domenii: clienți finali, dezvoltatori imobiliari, comerț și industrie, HORECA, instituții publice, instituții de stat etc.

CLIMATICO este lider pe piața din România care are ca obiect comercializarea echipamentelor de climatizare.

Te așteptăm în echipa Climatico!

DJI_0469

  • Interviu online
  • În care dintre tipurile de lucrări enumerate mai sus ai experiență și le consideri punctul tău forte?