Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

350 - 700 €

SC DIGITERM PROIECT SRL  angajeaza instalatori si muncitori calificati/necalificati pentru instalatii termice, sanitare, climatizare CU sau FARA experienta, cu entuziasm si dorinta de a evolua ideal
Persoana atenta la detalii, serioasa, de organizare, spirit de echipa, jobului
EXECUTIE INSTALATII TERMICE,SANITARE, ELECTRICE si CLIMATIZARE IN CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE
Oferim conditii motivante:
- POSIBILITATE DE A EVOLUA IN CARIERA
- SALARIU ATRACTIV  (in raport cu calificarea si competenta profesionala a fiecarui candidat)
- ECHPAMENT DE LUCRU ADECVAT
- ALTE BENEFICII, FUNCTIE DE IMPLICARE SI PERFORMANTA
Sarcini si responsabilitati:
- executa lucrari de instalatii electrice, sanitare, termice in baza documentatiilor tehnice si instructiunilor primite;- realizeaza reparatii, modificari la lucrarile existente conform documentatiei tehnice;- disponibilitate pentru lucrul in santier.
Angajarea se face cu contract de munca pe durata nedeterminata, in urma unui interviu si proba de companiei
  SC DIGITERM PROIECT SRL este o societate cu capital integral privat ce are ca obiect de activitate proiectarea şi execuţia de instalaţii termice, electrice, automatizare, climatizare şi ventilaţie.