Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

CHAPLIN SOLUTIONS  angajeaza Instalator – sudor in Franta,cu detasare.

     Beneficii:

  • NU PERCEPEM COMISION;
  • Cazare si transport, asigurate de angajator;
  • Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire;
  • Salariu atractiv;
  • Posibilitatea de a efectua ore suplimentare;

     Cerinte:

  • Experienta minim 3 ani in domeniu;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Avantaj experienta in Franta;
  • Avantaj limba franceza,nivel conversational;
  • Experienta la lucrul cu materiale precum: cupru,otel,teava neagra,fonta, PVC;
  • Experienta cu sudura autogen OXIACETILENA; tyg
  • Experienta cu imbinare prin ALAMIRE;
  • Cunostinte de citire,interpretare si lucru dupa plan + desen tehnic;
  • Cunostinte de lucru cu teava din PVC  care se imbina cu adeviz;
  • Abilitati de lucru in echipa si autonom;
  • Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

     Responsabilitati:

  • Executarea lucrarilor de fixare si sustinere a diverselor piese ale instalatiei de apa, instalatii sanitare,gaze;
  • Montarea elementelor componente si a racordurilor;
  • Executare lucrari de imbinare tevi;
  • Realizarea retelei de evacuare apa/incalzire si a conductelor de ventilatie;
  • Abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice;
  • Aprovizionarea locului de munca cu materiale si unelte pentru desfasurarea activitatii;
  • Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;
  • Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.
  • Montare calorifere, obiecte sanitare.