Adresa/adresele jobului

Cerinte:
• Experienta anterioara ca Instalator/ Electrician;
• Calificare în domeniu;
• Capacitate foarte buna de comunicare si relatie cu clientii;
• Seriozitate, corectitudine, disciplina în muncă, dispus la deplasări în afara localității de resedinta;
• Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului:

Zona de lucru:
• Clienti contractuali ai firmei din zona alocata;

Domeniul de lucru:
• Intretinere si interventie la instalatiile sanitare ale clientilor firmei (persoane juridice) si instalatii HVAC;

Se ofera:
• Pachet salarial atractiv (fix + sistem de bonusuri) in concordanta cu experienta si nivel de calificare;

Doar persoanele considerate eligibile vor fi contactate.

Instal Expert SRL cu peste 16 ani experienta in domeniul instalatiilor pentru constructii si mentenenta instalatii.

Executie lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme de distributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale. Montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat, ventilatie, automatizari, stingere incediu si electic.

Avem echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Ramnicu- Valcea, Bacau, Iasi si Constanta.

  • Interviu online
  • Sunteti deschis la deplasari zilnice?