Nivel cariera

Executive (>10 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

256 Bulevardul Basarabia, București

Angajare:  Contract de munca pe perioada determinata de 16 luni.

Cerinte:

- Studii medii/ tehnice de specialitate -postliceala/profesionala ( maistru, tehnician sau muncitor pentru instalatii de gaze inalta presiune)

- Autorizat ANRE pentru inalta presiune;

- Permis conducere categoria B;

- Apt pentru deplasari frecvente la punctele de lucru din tara, de luni pana vineri;

Responsabilitati:

- Mentenanta in instalatii de transport gaze naturale;

- Asigura asistenta tehnica in timpul probelor si verificarilor de catre beneficiar, inainte si dupa receptia lucrarilor;

- Asigura efectuarea operatiunilor de service, conform cerintelor contractuale;

- Executa interventiile aparute si remediaza defectiunile;

Se acorda salariul motivant, diurna pentru deplasare si autoturism de serviciu pe perioada deplasarii; training de specialitate.

Asteptam CV-uri pe e-mail de la aplicanti cu experienta <15 ani, seniori, pensionari apti de lucru si deplasari, disponibili imediat.

Sediul societatii se afla in Bucuresti, sectorul 3, in incinta SC FAUR SA.

Societate fondata in 1993, FARMING OANA SERV este lider de piata in Romania pe segmentul de activitate masuratori debit gaze naturale sectiunea mari consumatori.