Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Hunedoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

DRÄXLMAIER Group este de peste 50 de ani un promotor al inovațiilor, aflându-se în top 100 furnizori ai industriei automotive din lume. Prin metode inteligente și sustenabile, compania produce sisteme electrice morderne și interioare exclusiviste pentru mașinile premium. Zilnic, cei pestede angajați din întreaga lume contribuie cu pasiunea și entuziasmul lor la crearea caracterului vehiculelor de lux. Aceștia susțin leadership-ul tehnologic al companiei prin inițiativă, asumarea responsabilității și dorința de a crea mereu ceva nou.

Pentru departamentul nostru de Intretinere clădiri, căutam specialiști care să contribuie la dezvoltarea industriei auto internaționale. Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste!

Responsabilitatile postului:

•Asigura functionarea si intretinerea optima a instalatiilor de climatizare ;

•Asigura functionarea si intretinerea optima a instalatiilor  de incalzire cu gaz metan ;

•Asigura functionarea si intretinerea optima a instalatiilor de alimentare cu energie si de iluminat normal si de siguranta; •Asigura functionarea si intretinerea optima a sistemului de alimentare cu apa potabila si de canalizare;

•Asigura functionarea si intretinerea optima a instalatiilor de semnalizare si stingere incendiu ;

•Asigura intretinerea optima a cladirilor complexului – planseu, pereti, plafon, tamplarie de aluminiu si mobilier ;

•Executa sarcinile date de seful ierarhic superior cu privire la activitatea de intretinere ;

•Tine permanent evidenta materialelor si pieselor de schimb primite si a celor inlocuite conform reglementarilor in vigoare, informand cu date precise seful ierarhic superior despre necesarul de materiale  si scule necesare desfasurarii activitatii ;

•Raspunde de calitatea si promptitudinea executarii sarcinilor ;

Cerintele postului:

•Studii minime necesare: scoala profesionala

•Cunostinte in constructii (executare lucrari si reparatii zidarie, zugraveli, vopsitorie, tamplarie)

•Cunostinte in executarea lucrarilor de montaj si intretinere instalatii sanitare, de aer conditionat, de alimentare cu apa, incalzire centrala

•Cunostinte in executarea lucrarilor pe parte de instalatii electrice

•Cunostinte in executarea lucrarilor pe parte de instalatii mecanice

•Gandire orientata spre proces, disponibilitate spre invatare, abilitati analitice, rezolvare de probleme, initiativa personala, orientare spre obiectiv, flexibilitate, lucrul in echipa.