Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

700 €

Profilul tau:

  • Studii superioare;
  • Experienta in asigurari/reasigurari si intr-o pozitie similara constituie un avantaj;
  • Bune cunostinte Microsoft Office, Microsoft Outlook, Database management & administration;
  • Limba engleza - nivel mediu;
  • Foarte bune abilitati de analiza si sinteza;
  • Foarte bune abilitati de relationare si de comunicare.

Responsabilitati principale:

  • Analizeaza, verifica competente la nivel de retea in functie de strategia companiei;
  • Administreaza fluxul de documente la nivel de retea;
  • Monitorizeaza si analizeaza informatiile din rapoartele specifice de vanzari si propune idei de imbunatatire a acestora;
  • Intocmeste rapoarte specifice la nivel de retea;
  • Mentine relatia cu departamentele din Sediul Central;
  • Comunica la nivelul regiunii cu intermediarii in asigurari.

Oferta ASIROM:

  • Pachet salarial corespunzator pozitiei;
  • Posibilitati de promovare si dezvoltare in cadrul companiei si a grupului;
  • Echipa competitiva, dinamica si profesionista.