Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

firma de contabilitate angajeza inspector resurse umane.

cerinte:

• Experienta de minim 2 ani in administrare de personal
• Buna cunoastere a legislatiei din domeniul dreptului muncii
• Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel)
 Descrierea jobului
 Responsabilitati:
 -organizarea si desfasurarea activitatilor de recrutare personal
 - intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului (dosar angajare, acte aditionale, decizii desfacere, adeverinte vechime si alte documente)
 - inregistrarea si actualizarea in sistemul informatic de salarizare
 - inregistrarea si transmiterea corecta si la termen a datelor in REVISAL
 - intocmirea pontajelor lunare ale angajatilor, evidenta si inregistrarea concediilor de odihna si certificatelor medicale
 - calcularea salariilor si intocmirea statelor de plata lunare
 - intocmirea declaratiilor aferente salariilor si alte raportari catre institutiile statului
 - organizarea evaluarii performantei angajatilor
- raportari statistice solicitate de INS

cunoastrea limbii italiene sau engleze constituie un avantaj

asteptam CV