Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bolintin-Vale

Se recruteaza si din

Responsabilităţi:

Gestionează documentele de evidenţă a contractelor de muncă şi întocmeşte dosarele individuale ale angajaţilor;

Realizează pontajul conform contractelor de muncă, politicii firmei şi legislaţiei în vigoare;

Depune lunar la ITM actele necesare pentru îndeplinirea condiţiilor de legalitate a contractelor de muncă;

Primeşte, verifică şi arhivează certificatele medicale;

Eliberează adeverinţele salariaţilor.

Cerinţe:

Persoană serioasă şi responsabilă;

Cunoştinţe operare PC;

Certificare acreditată de inspector resurse umane sau inspector salarizare;
Cunoștințe temeinice de legislația muncii;

Experiență în calculul salariilor și REVISAL;

Cunoștințe operare SAP HR/GFOS – constituie avantaj.

Beneficii :

Program flexibil;

Salariu atractiv + tichete de masă;

Mediu de lucru plăcut;

Card sănătate;

Contract cu normă întreagă, pe o perioadă nedeterminată;

Transportul pentru angajați asigurat de companie.