Acest job nu mai este activ.

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Epiesa isi extinde echipa!

Daca esti in cautarea unui job si vrei sa te alaturi echipei Epiesa, aplica la noi pentru postul de inspector resurse umane

Responsabilități:

- selecția și recrutarea de personal
- administrarea activității de angajare
- gestionarea și întocmirea corectă a dosarelor individuale ale angajaților
- administrarea contractelor individuale de muncă și a actelor de personal
- organizarea și derularea operațiunilor de evidența a personalului și de salarizare

Cerințe:

- studii medii/superioare
- cunoștințe temeinice de legislația muncii
- experiență în calculul salariilor și REVISAL
- certificat inspector resurse umane
- cunoștințe foarte bune operare PC(MS-Office)
- cunoștințe operare SAP HR/GFOS – constituie avantaj
- abilități de comunicare și lucrul în echipă
- gândire organizată, atenție la detalii, capacitate dezvoltată de analiză și sinteză, organizată și flexibilă

Euro Parts Distribution SRL comercializeaza prin intermediul site-ului epiesa, piese auto multimarca inca din 2011. Cu o cifra de afaceri anuala de peste zece milioane de euro si clienti in toata tara, este lider de piata in Romania in comertul online de piese auto.

Pentru a afla cateva informatii generale despre compania noastra, va invitam sa vizitati site-ul epiesa. Cv-urile pot fi depuse si la adresa de e-mail office.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile salariale pe care le aveti?