Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Inspector resurse umane

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
* toate limbile sunt obligatorii
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal

  • Atestat de inspector de resurse umane
  • Curs de salarizare
  • Limba engleza
  • Cunostinte operare calculator
  • Cunoasterea programului de salarizare Saga

Descrierea jobului

  • Intocmirea contractelor de munca, adeverintelor, documentelor de incetare a contractului;
  • Centralizarea pontajelor, intocmirea statului de plata, provizionul concediilor de odihna;
  • Prelucrarea concediilor medicale si intocmirea dosarelor pentru recuperarea sumelor de la FNUASS, raportarea locurilor de munca vacante la ANOFM
  • Diverse situatii si rapoarte legate de departamentul de HR
  • Transmiterea in timp util a informatiilor in RevisalFirma se afla in Bucuresti, zona Prelungirea Ghencea in apropiere de intersectia cu Valea Oltului – firma de transport.

Beneficii:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.
  • Abonament servicii clina privata
  • Alte beneficii specifice companiei