Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

700 - 750 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

RESPONSABILITATI

  • Intocmirea si gestionarea documentelor specifice activitatii de administrare de personal;
  • Intocmirea dosarului de personal (CIM, Fise de post, documente necesare angajarii, etc)
  • Completarea si gestionarea Registrul de Evidenta a Salariatilor (REVISAL)
  • Realizarea de acte aditionale, decizii; pregatirea documentelor specifice departamentului de resurse umane;
  • Intocmirea si actualizarea fiselor de post, regulamentul intern, alte decizii si proceduri interne ale companiei;
  • Organizarea, mentinerea si arhivarea dosarelor de personal;
  • Asigurarea de servicii administrative cu privire la operațiunile departamentului de resurse umane;
  • Crearea și distribuirea documentelor către angajați;
  • Pregatirea si facilitarea procesului de selectie si recrutare;
  • Alte activitati specifice postului.

CERINTE

  • Studii superioare in domeniu si/sau curs/atestat Inspector Resurse Umane
  • Experienta pe un post similar (constituie avantaj)
  • Cunostinte temeinice de legislatie a muncii;
  • Cunostinte operare MS Office (Word, Excel);
  • Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;
  • Capacitate de a lucra atat individual, cat si in echipa;
  • Atentie distributiva si punctualitate;
  • Atentie la detalii, meticulozitate, seriozitate;
  • Foarte bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatii;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • Limba engleza - nivel mediu.

Asteptam cu interes Cv-ul dvs. Prin trimiterea acestuia sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal conform Regulamentului General de Protectie a Datelor. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.