Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București; Balotești

Vrei să lucrezi într-o companie modernă şi prietenoasă? Cauţi un loc în care să continui sa te dezvolţi? La Help Net suntem interesaţi să te cunoaştem! Aici îţi răsplătim rezultatele şi îţi oferim şansa să îţi dezvolti cunoştinţele. Vei avea parte de programe de dezvoltare şi multe alte beneficii. Suntem o echipa de încredere, care te va ajuta mereu pentru că aici apreciem potenţialul şi recompensăm ambiţia. Vino într-un loc interesant, cu proiecte care te provoacă, un loc unde te poţi dezvolta pe plan profesional aşa cum îţi doreşti!

Responsabilitati:

Intocmire formalitati de angajare

Gestionare si actualizare dosare de personal

Gestionare si actualizare baza de date Charisma HR

Oferire suport angajatilor in aria sa de responsabilitate

Eliberare de adeverinte si alte documente solicitate de angajati

Intocmire rapoarte specifice activitatii sale

Gestionarea fiselor de post

Asigurare suport operational pentru activitatile de training

Ce profil cautam:

Studii superioare finalizate

Atestat de Inspector Resurse Umane

Experienta relevanta pe post, minim 2 ani

Experienta in companii cu numar mare de angajati

Cunoastere Charisma HR, reprezinta un avantaj

Cunostinte operare PC (Word, Excel)

Cunostinte solide de legislatia muncii

Capacitate de a utiliza informatii confidentiale

Meticulozitate, atentie la detalii

Ce oferim:

Pachet salarial atractiv, bonuri de masa si bonusuri de performanta
Acces gratuit la programe de formare profesionala si dezvoltare personala, prin Universitatea Help Net, un proiect unic pe piata farma din Romania
Oportunitati de avansare in cariera intr-un mediu de lucru dinamic si motivant