Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

GI Group recruteaza Inspector Resurse Umane pentru clientul sau, companie multinationala activa in domeniul productiei.

Cerinte;

Studii superioare de specialitate sau curs inspector resurse umane;

Experienta pe un post similar minim 1-2 ani;

Cunostinte privind administrarea de personal;

Cunostinte privind  gestionarea activității de salarizare (ex. verificare pontaje, întocmirea statelor de plata);

Bune cunostinte de operare PC/Revisal;

Avantaj cunostinte operare SAP;

Spirit de observatie dezvoltat, analiza si atentie la detalii, capacitate de comunicare interactiva;

Descrierea postului:

Gestionarea activității de salarizare (ex. verificare pontaje, întocmirea statelor de plata);

Gestionarea administrării declarațiilor lunare;

Administrarea bazei de date privind evidenta salariaților;

Gestionarea relației cu bancile in ceea ce privește procesul de plata a salariilor;

Implementarea schimbărilor legislative privind salarizarea;

Eliberarea adeverințelor și a altor documente solicitate de angajați;

Menținerea relației cu instituțiile abilitate in zona relațiilor de munca.