Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Câmpina

Responsabilitati:

    • Intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului;

    • Operarea si gestionarea bazei de date a salariatilor;

    • Inregistrarea si transmiterea corecta si la termen a datelor in Revisal;

    • Intocmirea rapoartelor specifice departamentului;

Cerinte:

    • Studii superioare finalizate prezinta un avantaj;

    • Experienta de minim 2 ani in Resurse Umane;

    • Cunostinte de operare PC, MS Office (in special Excel si Word) la nivel avansat;

    • Cunostinte temeinice de legislatia muncii;

    • Certificat Inspector Resurse Umane reprezinta un avantaj;

    • Abilitati excelente de comunicare, spirit de observatie;

    • Persoana punctuala, responsabila, organizata.

Beneficii:

    • Pachet salarial si beneficii competitive;

    • Mediu de lucru profesionist;

    • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si performanta.

Producatorul de mobila Lemet Campina - unul dintre cei mai mari producatori de mobila la nivel national – detine reteaua de retail LEM’S care numără in prezent 100 de magazine specializate.