Acest job nu mai este activ.

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Arad

Inspector calitate  -  cantitate produse petroliere

Ai un spirit de observatie fin si esti atent la detalii?

Postul de INSPECTOR poate fi pentru tine daca te regasesti in descrierea de mai jos! Contacteaza-ne si iti vom povesti despre oportunitatile tale profesionale in cadrul grupului Bureau Veritas – lider mondial in testari, inspectii si certificari!

Locatie: Arad

Candidatul ideal:

Absolvent de liceu  sau facultate ( de preferat profil real, respectiv profil  petrol si gaze, tehnic sau altele);

Limba engleza – nivel mediu – avansat ( scris si vorbit);

Permis conducere categoria B – constituie avantaj

Experienta de minim 1 an in inspectii sau in domeniul petrol si gaze ( statii de distributie carburanti, depozite) – constituie avantaj

Bune abilitati de operare PC ( Word, Excel, alte programe)

Constitutie atletica, capacitate olfactiva ridicata, vedere buna

Apt si disponibil pentru lucru la inaltime

Atentie la detalii, rezistenta la stres

Responsabilitati:

Inspectie cisterne auto si CF de la nivelul superior, pe gurile de vizitare ( apt lucru la inaltime);

Masuratori nivel produs cu ruleta sau rigla metalica la rezervoare, cisterne CF;

Masuratori temperature produs in rezervoare, cisterne CF, cisterne auto;

Prelevare probe din Rezervoare, cisterne CF, cisterne auto;

Determinare densitati pe probele prelevate;

Calcul cantitati;

Asistare la cantarire cisterne CF, cisterne auto;

Asistare la efectuare teste de laborator specific;

Elaborare rapoarte de inspectie, certificate, etc.

Oferta:

Contract de munca sau colaborare in regim de PFA sau SRL.

Acces la traininguri interne/externe si posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala;

Asigurare medicala, in cazul in care se intocmeste contract de munca;

Alte beneficii conform procedurilor si politicilor companiei Bureau Veritas, urmand a fi discutate in functie de forma de colaborare agreata.