Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Responsabilitati:

Implementeaza standardele de cunoastere a clientelei-desfasoara activitati de aplicare a masurilor privind cunoasterea clientelei in scopul prevenirii si combaterii spalarii banilor, in conformitate cu legislatia aplicabila, politicile si procedurile specifice ale Bancii

Cerinte:

  • Diploma de licenta in domeniul economic
  • Minim 3 ani  experienta intr-o pozitie similara in sistemul financiar-bancar
  • Nivel mediu-avansat de cunoastere a limbii engleze si de operare PC - administrarea bazelor de date constituie un avantaj
  • Cunostinte avansate in domeniul legislatiei bancare  si a reglementarilor BNR
  • Abilitati de organizare si planificare
  • Aptitudini de comunicare verbala si scrisa
  • Capacitate de analiza si sinteza

 Va rugam sa citiți informatiile pe care le regasiti pe site-ul Bancii, sectiunea Protectia Datelor, Nota de informare privind protectia datelor cu caracter personal si declaratia de acord a candidatului privind prelucrarea datelor sale cu caracter personal in scop de recrutare,  inainte să ne trimiteti datele dvs. personale. Trimitand candidatura, consideram că ati citit și acceptat informatiile cu privire la procesarea si utilizarea datelor dvs. personale, in scopurile prezentate.