Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Căpitan Damșescu, Timișoara

Responsabilitati
-realizeaza activitatea de inspectie calitativa a placilor electronice intre fazele de lucru ;
-realizeaza activitatea de inspecţie la recepţie;
-realizeaza activitatea de inspectie calitativa a produsului final si il avizeaza pentru export.

Cerinte
-experienta in domeniu electronicii (cunoasterea THT si SMD, norme IPC) - CERINTA OBLIGATORIE
-cunostinte operare PC -seriozitate, acuitate vizuala, disponibilitate la program prelungit
-disponibilitate de a lucra 3 schimburi

Beneficii Oferite
-salariul + tichete de masa, al 13-lea salariu, bonusuri, pachet servicii medicale
-angajarea direct pe firma noastra de productie
-job de “cursa lunga“

-decontarea abonamentului pe mijloacele de transport in comun
-plata orelor suplimentare si a orelor de noapte
-conditii de munca foarte bune de lucru