Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

650 - 700 €

Cerințele noastre:

  • Studii superioare - Inginer autovehicule rutiere
  • Atestat inspector ITP –clasele : a 2-a, GPL
  • Buna cunoastere a aplicatiei "OPERATIUNI SITP" pusa la dispozitie de
  • Cunoasterea la zi a  normelor si regulamentelor editate de (RNTR1)
  • Buna cunoastere a fluxului activitatii din Statia ITP aprobata de RAR
  • Bune cunostinte tehnice specifice domeniului auto
  • Capacitati relationale, exprimare fluenta, ,capacitate de organizare, de comunicare, influentare si si dinamism.
  • Atitudine orientata spre realizari
  • Cunoștințe de operare MS Office;
  • Permis de conducere cat. B.

Sarcini și responsabilități:

  • Efectueaza inspectia tehnica a vehiculelor conform RNTR-1.
  • Intocmeste documentele pentru inspectia tehnica a vehiculelor conform RNTR 1
  • se ocupa de relatia directa cu clientii, privind inspectia tehnica a vehiculelor conform normelor in vigoare.
  • Proceseaza datele vehiculului in aplicatia "OPERATIUNI SITP" pusa la dispozitie de
  • Opereaza programarea clientiilor in programatorul intern dupa caz
  • Proceseaza corect si actualizeaza datele de corespondenta, vehicul/client in aplicatia interna de facturare si data urmatorului itp
  • Informeaza promt, corect si complet clientii in problemele pe care acestia le ridica, comunica momentul inceperii, costul estimativ si termenul de efectuare a ITP
  • Ofera clientului informatii detaliate asupra lucrarilor necesare in urma efectuarii ITP

 Beneficii:

  • Loc de muncă în condiții excelente;
  • Salariu corect, conform realizărilor;
  • Tichete de masă;
  • Pachet servicii medicale;
  • Concediu de odihnă garantat;
  • Acces la tehnologie modernă.