Inside Sales Suport - Satu Mare

Limbi vorbite

germană

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

- absolvent electrica/automatizari/instalatii;
- Excel (cunostinte intocmire tabel, formule calcul) si SAP;
- Engleza si germana/franceza la nivel avansat;
- Bun negociator, abilitati de organizare, stabilirea prioritatilor, atentie la detalii si abilitati analitice

Descrierea jobului

- gestionarea unui portofoliu de clienti deja existenti la nivel mondial;
- preluarea si introducerea comenzilor, orelor de livrare, rapoarte de stare;
- urmareste procesele interne de vanzari, pentru a asigura satisfactia clientilor;
- coordoneaza cerintele clientilor cu programe de productie;
- efectuează studii de piata pentru a atrage noi clienti;
- lansarea comenzilor;
- legatura cu productia pentru a urmari executia;
- legatura cu ambalarea si logistica pentru expediere produse;
- verificarile efectuate si solicitarea confirmarilor receptiei pentru produsele ajunse la client;
- faciliteaza si solutionarea reclamatiilor venite din partea clientilor;

Descrierea companiei

CORE este o noua companie specializata in servicii de recrutare si selectie, consultanta, evaluare si training pentru companiile in cautarea candidatului perfect cat si consiliere pentru acest candidat in continuu proces de cautare a angajatorului perfect. Misiunea noastra este de a servi companiile start-up cat si cele existente cu servicii excelente si de a gasi candidatii cu cunostintele, abilitatile si interesele potrivite astfel incat cu ajutorul lor si impreuna cu ei, compania sa isi poata indeplini eficient functiile esentiale ale operatiunilor de business. Existam pentru a atrage si a mentine clientii prin aderearea la standarde inalte de calitate ale serviciilor oferite. Vom avea grija ca angajatii nostrii, sub influenta fondatorilor, sa se dezvolte in persoane mai puternice, mai sanatoase si mai independente.

  • Interviu online
  • Ne conectam mereu cu profesionisti, sub ce nume te gasim pe Linkedin/Facebook? :)