Inside Sales Representative for Business Clients

sales representative - reprezentant vanzari - telesales

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

620 €

TonerKing are la baza o echipa tanara si efervescenta. Principala noastra conditie pentru fiecare actiune pe care o întreprindem este ca aceasta sa aduca plus de valoare pentru noi si clientii nostri.
Dorim sa oferim clientilor experiente de cumparare inedite, începând de la interactiunea cu reprezentantul nostru, pana la primirea produselor comandate.

Profilul candidatului ideal :
-excelente abilitati de comunicare;
-ambitie, dorinta de autodepasire, orientare catre rezultate;
-rezistenta la stres, perseverenta;
-integritate, caracter puternic, sinceritate;
-capacitatea de a comunica corect in scris;
-atitudine pozitiva si orientata catre gasirea de solutii;
-initiativa si proactivitate;

Responsabilitati :
- contactarea telefonica a potentialilor clienti si promovarea produselor companiei prin ofertare directa catre segmentul Business;
- identificarea nevoilor clientilor si oferirea de solutii personalizate;
- negocierea si inchiderea vanzarii;
- mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu;

Beneficii :
-contract de munca pe o perioada nedeterminata
-pachet salarial motivant;
-asigurare medicala privata;
-decontare transport;
-mediu de lucru placut, confortabil;