Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Îngrijitori bătrâni Irlanda

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
* toate limbile sunt obligatorii
Salariu net pe luna
1800 - 2500 €
Posturi disponibile
9

Candidatul ideal

Health Care Assistant (Infirmier)

Descrierea jobului

Agenția Avi-Ad Adult Education a fost înființată în anul 2014 în România și a desfășurat până în prezent cursuri de formare în domeniul educației adulților, în special conexe cu sfera medicală. Din anul, ne ocupăm și de plasarea îngrijitorilor, a asistentelor medicale și a altor tipuri de personal medical în țări ale UE, în Israel, Anglia sau Irlanda.

Cerințe:

La acest program pot aplica persoanele care cunosc limba engleza - nivel mediu si:

• au vârsta cuprinsă între 18 – 55 ani;

• au cunoștințe de nivel cel puțin conversațional - limba engleză;

• nu au cazier judiciar;

• sunt clinic sănătoase atât fizic cât și psihic;

• nu este necesară experiența sau să aveți o calificare, dar constituie un avantaj.

Condiții de lucru:

- Se lucrează în azile private de bătrâni, în condiții foarte bune de calitate și igienă, în schimburi atât de zi cât și de noapte

- Salariul este cuprins între 9€ – 12€ pe oră;

- Cazarea poate fi, după caz, oferită sau nu de către angajator;

- Minim 1 zi liberă pe săptămână;

Alte informații:

- Costuri program: Nu Percepem Comision;

- Oferirea de către agenția noastră, la cerere:

  • a unor calificări necesare locului de muncă (de limba engleză, cursuri de prim ajutor, curs de îngrijire la domiciliu);
  • a asistenței în crearea unui CV atrăgător, în pregătirea pentru interviu;

- Cheltuieli personale:

  • -Bilet avion;
  • -Bani de buzunar.