Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cine suntem:

Adca Proiect Group, o companie romaneasca, specializata in instalatii electrice si automatizari industriale;

Ne desfasuram activitatea intr-un sediu central, de pe Caderea Bastiliei.

Ce cautam:

Absolventi ai unei facultati de Energetica, Automatica, Electronica sau Instalatii;

Experianta ca inginer proiectare minim 3 ani;

Cu experienta si abilitati in proiectarea asistata de calculator (CAD), inclusiv AutoCAD;

Cu o buna cunoastere a standardelor, normelor si legislatiei din domeniu;

Experienta in activitatea de lucru in echipa cu alte specialitati: instalatii sanitare, termice, etc.

Organizat, disciplinat si capabil sa-si indeplineasca la timp sarcinile de serviciu.

Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.

Ce oferim:

Pachet salarial motivant si competitiv;

Un mediu de lucru placut;

Cursuri de specialitate.

Descrierea jobului:

Inginerul proiectant stabileste solutii, realizeaza, în întregime sau parțialroiecte de instalații electrice, curenti tari si curenti slabi (efractie, incendiu, control acces, video/interfon, TV) pentru obiective civile și industriale, la toate fazele (SF, DTAC, PT+CS, DDE, As Build);

Intocmeste documentațiile tehnice necesare avizarii proiectelor;

Intocmeste breviarele de calcul specifice instalatiilor electrice;

Intocmeste antemasuratori si liste de cantitati;

Ofera asistență tehnică de specialitate;

Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor.