Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1550 €

INGINERI PROIECTARE INSTALAȚII HVAC - junior si senior

Scopul general al postului - Proiectarea construcțiilor pe subdomeniul instalații HVAC.

Cerinţe:

Inginer instalații HVAC;

Utilizarea programelor de grafică digitală şi design specifice activității AutoCAD;

Utilizare avansată MS Office – Excel avansat, internet outlook express;

Disponibilitate deplasare în țară;

Competențe

Studii superioare în domeniul instalațiilor;

Experienţă în domeniul proiectare instalații HVACdash; minim 3 ani;

Sarcini și responsabilități:

Cunoaște și aplică prevederile standardelor, normativelor, prescripțiilor tehnice și ale legislației aplicabile în cadrul proiectelor repartizate;

Propune soluții și acordă sprijin pentru rezolvarea neconformităților și soluționarea problemelor de ordin tehnic identificate în derularea proiectelor;

Patricipă fazele determinante și la recepția lucrărilor proiectate;

Icirc;ntocmește documentațiile care revin în sarcina sa în conformitate cu prevederile legislației aplicabile (românești și europene)

Participă, atunci când este solicitat, la întâlnirile cu clienții, furnizorii și reprezentanții instituțiilor statului.

Beneficii

Echipă tânară și performantă;

Posibilitatea creării unui portofoliu impresionant;

Interacțiunea cu proiecte diverse;

  • Interviu online
  • Care sunt așteptările dvs. salariale?
  • În câte zile sunteți disponibil/ă să începeți colaborarea cu noi?