Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

6 Strada Precupeții Vechi, București

Avem disponibile 3 joburi.
1 job pentru inginer proiectant instalatii HVAC
1 job pentru inginer proiectant instalatii sanitare si stingere incendiu
1 job pentru inginer proiectant instalatii electrice curenti tari, automatizari si detectie incendiu

Candidatul ideal:

• Cunostiinte referitoare la normative si legislatie in vigoare.
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica.
• Atentie la detalii si antentie distributiva;
• Capacitatea de a lucra in echipa;
• Persoana organizata, usor adaptabila, orientata spre spre indeplinirea obiectivelor;
• Abilitati de comunicare si prezentare.

Descrierea jobului:

• Elaborare proiecte si oferte instalatii  pentru diverse obiective
• Intocmirea documentatiei tehnico-economice, breviare de calcul, antemasuratori, elaborare memorii tehnice si caiete de sarcini conform normativelor in vigoare.
• Asistenta tehnica pe santier aferenta proiectarii.
• Mediu de lucru eficient, competitiv, intr-o echipa dinamica.
• Pachet salarial motivant (se va negocia in urma interviului in functie de nivelul profesional);

Descrierea companiei:

DESCRIEREA COMPANIEI:

În cei 20 ani de existenţă ne-am specializat în proiecte complexe derulate pe întreg cuprinsul ţării, care au probat pregătirea, profesionalismul şi experienţa echipei noastre, eficienţa, promptitudinea, seriozitatea, calitatea şi diversitatea serviciilor oferite. Am reuşit, astfel să ne facem cunoscuţi atât în România cât şi în străinătate, iar compania sa-şi câştige un renume binemeritat în rândul clienţilor noștri, marea majoritate, investitori străini.
Serviciile oferite de noi sunt proiectare, consultanţă, asistenţă tehnică, comercializare de echipamente, execuţie, întreţinere şi mentenanţă în domeniul instalatiilor de incalzire, ventilare–climatizare, desfumare, sanitare şi electrice.
Printre referinţele noastre se numară numeroase tipuri de obiective pentru care am eleborat proiectele de instalatii:
- monumente istorice si de patrimoniu
- sedii de birouri si centre de afaceri
- lucrari in domeniul auto
- lucrari in statii de carburanti
- lucrari in domeniul industriei
- lucrari in domeniul media
- lucari in domeniul bancilor
- cladiri de locuinte
- case particulare
- domeniul medical (inclusiv camere curate)
- hoteluri, spa, restaurante, cantine
- centre comerciale
Sediul se afla intr-o zona centrala si usor accesibila.
Pentru mai multe detalii despre compania Tehnoclima, va rugam sa consultati pagina web .