Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1100 - 1200 €

Candidatul ideal

- absolvent Facultate tehnica;
- minim 3 ani experienta in vanzari, materiale de constructii - conditie obligatorie;
- cunostinte bune Excel;
- limba engleza(scris si vorbit nivel mediu);
- permis auto(categoria B);
- deschis spre nou si spre autodezvoltare;
- orientat spre rezultate;
- spirit de echipa.

Descrierea jobului

- va identifica si contacta clientii pentru a promova produsele companiei DCP;
- va oferta, negocia si urmari derularea contractelor cu clientii;
- va asigura respectarea termenelor agreate pentru incasari;
- va elabora rapoarte saptamanale si va urmari strategia de vanzari a companiei;
- va monitoriza activitatea concurentei din zona alocata;
- va promova produsele si imaginea Companiei in cadrul diverselor manifestari in domeniu (targuri, expozitii, conferinte etc.);
- salariu atractiv, bonus de perfomanta,autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil, training-uri.

  • Interviu online
  • 1. De ce doriti sa parasiti actualul job?
  • 2. De ce considerati ca sunteti persoana potrivita job-ului si Companiei noastre?
  • 3. In cat timp puteti incepe activitatea?
  • 4. Care este nivelul salarial dorit ?