Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Măgurele

Se recruteaza si din

Ploiești, Pitești, Craiova, București

Descrierea postului:

- Experienta in vanzari B2B industriale (preferabil industria petrochimica, industria otelului)
- Prospectarea pietei in domeniul industrial
- Dezvoltarea portofoliului de clienti si contactare clienti
- Elaborare oferte
- Promovarea companiei si portofoliului de produse
- Elaborare si realizare de prezentari produse
- Negocierea contractelor, atingerea target-urilor de vanzari stabilite
- Deplasari la clienti

Cerinte:

-Experienta in vanzari B2B, minim 3 ani
-Studii superioare tehnice, cursuri vanzari
-Permis auto cat. B (experienta practica minim 3 ani)
-Disponibilitate deplasari in tara
-Referinte (minim 2)
-Migratie profesionala redusa

Pachet salarial:

- Salariu motivant

- Procent din vanzari

- Masina de serviciu

- Laptop, telefon

- Bonuri de masa

- Diurna  deplasari

- Scolarizare producatori (strainatate)

- Scolarizare in domeniu (in tara)

- Asigurare medicala Medlife

  • Interviu online
  • 1. In ce domenii industriale ati facut vanzari? 2. Enumerati 5 clienti importanti cu care ati lucrat? 3. Care era target-ul dvs de vanzari anual si in ce procent il indeplineati? 4. Descrieti cea mai importanta vanzare a dvs. 5 Lucrati singur sau in echipa pentru a realiza prezentarile si negocierile?