Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

RESPONSABILITATI :
- Dezvolta relatia cu clientii din portofoliu si urmareste cresterea numarului acestora
- Comercializarea produsele si echipamentele din portofoliu
- Asigura consultanta tehnica clientilor existenti
- Prezinta si discuta oferta tehnica specifica
- Se ocupa de administarea vanzarii (rapoarte, contactari zilnice)

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri functie de performantele dovedite
- Laptop, telefon, masina
- Lucrul intr-o companie in plina dezvoltare, cu standarde de lucru profesioniste
- Sistem consecvent de traininguri in tara si strainatate
- Posibilitati de dezvoltare si promovare profesionala in cadrul companiei.

Alte cerinte:
- Studii superioare tehnice (preferabil Fizica / Politehnica)
- Masterand sau doctorand (constituie un avantaj)
- Rezultate bune in cadrul facultatii (obligatoriu)
- Experienta in vanzare si/sau in domeniul tehnic (obligatoriu)
- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- Dinamism, disponibilitate pentru deplasari, atat in tara cat si in strainatate
- Cunostinte operare PC foarte bune
- Cunostinte de limba engleza (scris + vorbit)
- Permis de conducere cat. B (obligatoriu)

  • Interviu online
  • Ce te recomanda pentru acest job?
  • Cum te-ai descrie in 1-2 fraze raportat la cerintele postului?
  • Care sunt asteptarile tale salariale?
  • Care sunt punctele tale slabe?
  • Ce stii despre compania noastra?