Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Ariceștii Rahtivani

Se recruteaza si din

Ploiești, Câmpina, Mizil

Cerintele  postului de muncă:

  • Dilpoma de Inginer
  • Cunoasterea legislatiei si reglementarilor din domeniul auto
  • Cunostinte MS Office
  • Cunostinte limba engleza
  • Capacitati organizatorice foarte bune
  • Atestat ARR
  • Exeprinata min. 2 ani in domeniu

Atributii si responsabilitati:

  • Va cunoaste si va respecta prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international
  • Coordoneaza echipa care intocmeste toate documentele si obtine toate actele necesare pentru circulatia legala pe drumurile publice
  • Asigura derularea activitatilor de inmatriculari si radieri
  • Urmareste modul de intretinere si exploatare a masinilor, starea tehnica si de curatenie
  • Stabileste necesarul de piese de schimb si consumabile auto
  • Mentine relatia cu societatea de asigurari si urmareste dosarele de dauna
  • Obtinerea licentelor de transport si a celor de executie pentru autovehicule
  • Reprezentarea societatii in raport cu ARR, RAR, Politie
  • Preluarea cererilor de oferte si a comenzilor din partea clientilor
  • Organizarea transporturilor in cele mai bune conditii, cu respectarea calitatii si termenelor cerute de standardele firmei;
  • Tine evidenta starii tehnice a autovehicolelor din parcul auto
  • Executa orice lucrari dispuse de conducatorul locului de munca , respectand intocmai prevederile normelor specifice de protectie a muncii si PSI , atat la activitatile desfasurate in perimetrul societatii , punctele de lucru ale acesteia , cat si la tertii beneficiari , fiind direct raspunzator de respectarea acestor norme ;
  • Nu paraseste locul de munca fara acordul conducatorului acestuia si nu se implica in alte activitati fara incuviintarea sefului direct si fara supravegherea acestuia
  • Se ingrijeste permanent de integritatea si buna functionare a uneltelor si dispozitivelor folosite in cadrul activitatii desfasurate
  •       Atitudine ferma, abilitati organizatorice
  •     Beneficii
  •    pachetul salarial se va discuta in cadrul interviului
  •    masina de servici
  •    telefon.

     DESCRIEREA COMPANIEI:

     Firma  BAUPARTNER BAUTECHNIK  acopera o gama larga de lucrari in domeniul constructiilor civile si industriale .