Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Descrierea companiei

EXCELTOP este o firmă de topografie înfiinţată in România şi face parte din grupul GEOTOP împreuna cu firmele: GEOTOP-Namur, GEOTOP-Luxembourg, BELGEO, HYP-ARC.
Compania GEOTOP a fost înfiinţat în anul 1990 in Belgia, însă astazi a devenit un Grup de firme cu renume şi activitate internaţională în domeniul măsurătorilor tereste, şi al topografiei.
Cheia succesului în acest grup stă în calitatea lucrărilor efectuate şi in utilizarea de echipamente şi programe moderne şi performante care ne ajută să îndeplinim orice sarcină şi cerinţă a clienţilor noştri într-un mod cât mai eficient.

Descrierea jobului

Grupul GEOTOP angajeaza tineri ingineri geodezi pentru munca in Belgia si Luxemburg.
Se ofera:
-contract pe perioada nedeterminata
-program de lucru de 8 ore
-perioada de acomodare
-posibilitate de dezvoltare profesionala

Candidatul ideal

-dispus sa lucreze in strainatate
-determinat
-dispus sa invete noi tehnologii
-autodidact

Reprezinta un avantaj experienta in domeniu in special in topografia in constrctii civile si cunostinte in comunicare in limba franceza