Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Responsabilităţi:

- verifica conformitatea instructiunilor de taiere primite, conform orderelor de productie, in cooperare cu compartimentele Aprovizionare si Logistica;

- distribuie instructiunile de taiere, dischete si markere (desene de taiere) conform planning-ului de productie si a prioritatilor stabilite de catre Directorul Tehnic;

- asigura alimentarea sectiei de croit cu materialul necesar pentru o zi din magazia de materii prime;

- garanteaza si supravegheaza intretinerea echipamentelor din departament;

- raspunde direct de selectia si training-ul personalului, sub supravegherea conducerii;

- intocmeste raportul de productie pentru sala de croit si asigura respectarea consumului prestabilit de material.

Cerinţe:

- studii superioare de specialitate;

- cunoasterea procesului tehnologic din sala de croit, a diferitelor utilaje de taiere manuala sau automata;

- experienta de lucru cu masini automate de taiat – Gerber System;

- cunostinte  de utilizare program Accumark, Nest;

- cunostinte generale de gestiune administrativa;

- cunostinte generale de operare PC;

- limba engleza si/sau franceza;

- disponibilitatea de a face naveta 2-3 zile pe saptamana la Falticeni cu masina firmei.