Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Oradea

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice;
Experienţă privind procedurile şi echipamentul de testare;
Cunostiinte hardware si software in legatura cu dezvoltarea solutiilor de testare;
Notiuni de baza de mecanica fluidelor/confectii metalice/desen tehnic;
Abilitati de analiza, organizare, responsabilitate, flexibilitate in gandire;
Cunostinte limba engleza;

Descrierea jobului

Colaboreaza strans cu departamentele interne: de la faza de dezvoltare pana la faza de productie;
Creeaza solutiile de testare: programe de testare, bancuri/standuri de testare;
Elaboreaza proceduri de verificare produs in conformitate cu specificatiile tehnice;
Realizarea testelor pentru validarea pieselor/produselor;
Evaluarea rezultatelor şi emiterea rapoartelor de testare;
Propune imbunatatiri produs;
Realizarea operatiilor de intretinere a bancului de testare si a echipamentelor aferente acestuia;