Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

700 €

Descriere companie:

Companie privata, cu o activitate structurata pe mai multe domenii de activitate in care a reusit sa atinga cele mai inalte standarde de calitate si profesionalism.

Responsabilitati:

Cooronare lucrari de instalare si interventii pentru proiecte telecom, instalare si comisionare echipamente, testari si verificari   (site-uri de telefonie mobila noi, extensii site-uri existente, trasee fibra optica aerian/subteran);

Intocmire liste de materiale si cantitati pentru proiectele in derulare.

Efectuare vizite in teren pentru stabilire solutii tehnice;

Coordonare si verificare echipe de lucru;

Intocmirea documentelor de acceptanta a lucrarilor;

Cerinte:
Absolvent de studii superioare tehnice;

Experienta intr-o pozitie similara reprezinta avantaj.

Cunostinte avansate despre retele de telecomunicatii;

Cunostinte avansate: Autocad si desen tehnic;

Cunostinte de limba engleza

Carnet de conducere cat. B;

Disponibilitatea pentru deplasari

Experienta in telecom
Disponibilitate pentru deplasari prelungite in tara
Abilități de lucru la inaltime;
Cunoștințe de operare MS Office: Word, Excel, Outlook
Permis de conducere - obligatoriu

Abilitățile necesare:

Abilitatea de a lucra atât independent cât și în echipă;
Capacitatea de a lucra sub stres si presiune;
Dorința de a învăța noi tehnologii;
Orientarea spre client

Oferim:

Pachet salarial atractiv in functie de experienta si abilitati
Oportunitati de dezvoltare profesionala