inginer tehnolog producție

inginer tehnolog

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Se recruteaza si din

Pitești

Candidatul ideal:

- Studii superioare tehnice

- Experienta  in domeniul constructiilor si/sau instalatiilor constituie un avantaj

- Cunostinte avansate de utilizare:  Microsoft Office si  Excel , Proiectare CAD (2D - 3D)

- Perseverenta

- Bune abilitati de comunicare si organizare

Descrierea jobului

- Studiaza documentatia (,fise de date, planuri,) predata de beneficiar sau pusa la dispozitie de colegii din departamantul de vanzari

- Stabileste strategia pentru intocmirea documentatiei de prezentare a ofertei, tinand cont de cerintele transmise de beneficiar si politica firmei pentru intocmirea ofertelor

- Contacteaza si negociaza conditii comerciale cu furnizorii

- Intocmeste oferta tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei primite

- Raspunde tuturor solicitarilor beneficiarului in vederea transmiterii clarificarilor pentru oferta predata catre acesta

- Participa, daca este solicitat, la toate negocierile ce vizeaza sustinerea ofertei tehnice si a cotatiilor de pret din oferta intocmita si predata beneficiarului

- Asigura suport tehnic de specialitate sefilor de santier pentru lucrarile ofertate

Beneficii:

-Venituri motivante

 -Training inclus

-Mediu de lucru profesionist

-Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei

Descrierea companiei:

Jucator activ in domeniul constructiilor industriale cu specializare pe lucrari de inchideri hale (pereti laterali si acoperis).

Master Build este specializată în solutii de, branding si marketing. Principalul obiectiv este combinarea dintre estetic și tehnologie pentru a ajuta bussines-urile să își regândească afacerea astfel încât să devină și mai de succes.