Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

header

Inginer tehnolog prelucrări mecanice

Responsabilitățile postului:

  • Oferirea de suport de specialitate departmentului comercial și tehnic în cotarea proceselor tehnologice și a SDV-urilor aferente pentru ofertele de preț
  • Urmărirea proceselor de producție și îmbunătățirea continuă a acestora

Cerințe obligatorii:

  • Studii superioare de inginerie (TCM/Mecanică)
  • Cunoștințe tehnologice în domeniul prelucrării prin așchiere clasice și CNC
  • Experiență profesională în domeniul prelucrării prin așchiere clasice și CNC
  • Cunoștințe privind SDV-urile folosite în domeniul prelucrării prin așchiere clasice și CNC
  • Experiență în procesul de ofertare
  • Cunoștințe avansate de operare PC (pachet Office)
  • Limba engleză minim nivel mediu

Sunt avantajați candidații:

  • Experiență în industria automotive
  • Experiență în proiectare SDV

Ofertă:

  • Pachet salarial competitiv bazat pe competenţele profesionale
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei
  • Transport la locul de muncă (contravaloare abonament)
  • Integrare imediată
  • Premii lunare şi de sărbători
  • Bonus anual de performanţă
  • Alte sporuri, bonusuri și beneficii
  • Cursuri de calificare și instruire la locul de muncă
  • Abonament Spa (fitness, piscină, masaj)
  • Asigurare de viață și accident

Candidații înteresați sunt rugați să depună un CV la sediul firmei sau să trimită un CV în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa de email