Acest job nu mai este activ.

inginer tehnolog industrie alimentara

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad; Galați; Urziceni; Roșiori de Vede; Carei

Descrierea postului:

  • Coordonarea personalului din cadrul fabricii de uleiuri
  • Managementul fabricii de uleiuri
  • Organizarea fluxului tehnologic
  • Intocmire rapoarte zilnice de activitate
  • Aceasta pozitie raporteaza direct actionariatului companiei

Profil personal:

  • Studii superioare de specialitate
  • Experienta prealabila de minimum 5 ani in industria uleiurilor alimentare pe o pozitie similara
  • Cunostinte solide despre tehnologia folosita in industria uleiurilor alimentare (presare la rece si rafinare)
  • Limba engleza la nivel conversational
  • Permis conducere cat. B
  • Operare PC
  • Persoana harnica si dedicata

Beneficii:

  • Salar deosebit de atractiv
  • Locuinta de serviciu
  • Majorare de salar dupa primele 6 luni de la angajare

Locatia fabricii se afla in comuna Sag jud. Arad. Este un proiect de start up.