Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

-Studii superioare de specialitate in industria alimentara, stiinte agronomice (horticultura, viticultura), chimie alimentara sau alte specialitati inrudite;

-Experienta anterioara nu este necesara, doar dorinta de a invata;

-Cunostinte privind normele de igiena;

-Capacitate de comunicare interactiva, dorinta de a lucra in echipa;

-Analiza si atentie la detalii, corectitudine, seriozitate;

-Persoana harnica si dedicata;

-Operare PC nivel mediu (pachetul MS Office),

Descrierea jobului:

- Intocmeste programul de fabricatie, urmareste si controleaza procesul tehnologic pe faze de fabricatie;
- Verifica periodic ritmul de lucru, in scopul realizarii comenzilor si se asigura de obtinerea calitatii produselor;
- Gestioneaza cantitativ si calitativ stocurile de materii prime, materiale, auxiliare,  semifabricatele si produse finite si intocmeste documentele prevazute in procedura de fabricatie;
- Asigura si raspunde de desfasurarea procesului de productie in conditiile de igiena prevazute in normele sanitare in vigoare.
-Verifica calitatea produselor obtinute din punct de vedere al parametrilor organoleptici si  fizico-chimici;
 -Participa alaturi de sefii de sectii la metinerea si imbunatatirea permanenta a calitatii produselor realizate;

Beneficii:

Va oferim un loc de munca atractiv si dinamic intr-o companie cu o traditie de peste 100 ani , lider pe piata bauturilor alcoolice.

Salariu motivant, tichete de masa, tichete cadou, pachete cu produse ale companiei, decontarea transportului.

Bonus de performanta.

Stabilitate profesionala, mediu de lucru profesionist,  oportunitati de dezvoltare a carierei.

Daca sunteti interesat(a) sa ne fiti coleg(a) va invitam sa aplicati prin intermediul acestui portal de joburi.

Multumim pentru interesul dvs. !!

  • Interviu online
  • De la ce data sunteti disponibil(a) pentru a incepe colaborarea cu firma ZAREA ?
  • Care este salariul minim net solicitat de dvs.? Multumim.