Inginer tehnolog confectii metalice

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Voluntari; București

Candidatul ideal:

  • Studii superioare inginer mecanic (profil TCM);
  • Sisteme de calitate (ISO/TS) – nivel baza;
  • Desen tehnic 2D – nivel bun;
  • Utilizare AMC-uri – nivel bun;
  • MS Office (Word, Excel) -  nivel bun;
  • AutoCAD – nivel bun;
  • Engleză – nivel bun;
  • experienţă pe un post similar - cel putin 3 ani.

Descrierea jobului:

  • Asigura obţinerea de produse la calitatea cerută de client, prin respectarea proceselor de producţie;
  • Cunoaşte procesul tehnologic, elaborează metoda de lucru, gestionează utilaje;
  • Recepţionează utilaje, crează dosare tehnice, participa la imbunatatirea continua a procesului de fabricatie;
  • Cunoaşte în profunzime utilajele şi procesul tehnologic, oferă consultanţă şi asistenţă tehnică;
  • Elaborează analize de funcţionare, stabileşte diagnostice şi găseşte soluţii tehnice de îmbunătăţire a performanţei utilajelor.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile salariale pentru acest post?