INGINER TEHNICO-COMERCIAL

inginer

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

2A Strada Poienelor, Brașov

Se recruteaza si din

Brașov

PROFILUL CANDIDATULUI:
• Absolvent sau student in an terminal al unei facultati cu profil electrotehnic (Electronica, Electrotehnica, Electromecanica, Automatica, Mecatronica);
• Domiciliu permanent: Braşov;
• Posesor permis de conducere cat. B (min. 1 an);
• Foarte bune abilităţi de comunicare ;
• Capacitate de lucru în echipă, punctualitate, atitudine proactivă, putere de convingere, spirit de iniţiativă, orientare spre rezultate si atingerea obiectivelor propuse, perseverent, dornic să progreseze pe plan profesional şi personal;
• Cunoştiinte şi experienţă utilizare PC;
• Cunoştiinţe de limba engleză - obligatoriu;

RESPONSABILITĂŢI :
• Întocmirea ofertelor tehnico-comerciale;
• Furnizarea asistentei tehnice clientilor companiei;
• Dezvoltarea portofoliului de clienţi şi identificarea necesităţiilor acestora;
• Negociere cu clienţi şi furnizori;
• Identificare de noi furnizori;
BENEFICII :
• Pachet salarial motivant;
• Oportunităţi de dezvoltare într-o firma în continuă ascensiune ;
• Şanse reale de dobândire de cunoştiinţe tehnice , aprecierea performantelor obţinute;
• Colectiv tânăr, dinamic, orientat spre rezultate;
• Pachet asigurari sociale suplimentare;