Inginer/Tehnician Service Retele Date-Voce

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

350 €

Cautam 2 persoane tinere, motivate ce doresc sa lucreze in domeniul IT, pentru departamentul de service al companiei pe postul de Inginer/Tehnician Service Retele Date-Voce.

Principalele responsabilitati:

  • Executie/implementare retele date-voce si sisteme de securitat;
  • Suport tehnic pentru clientii companiei la sediul acestora si la sediul nostru;
  • Interventii hardware&software, depanare echipamente IT&C;
  • Obtine certificarile necesare acreditarii tehnice la diversi producatori conform politicii companiei.

Cerinte:

  • Abilitati de rezolvare a problemelor;
  • Cunostinte de baza retele de date;
  • Cunoastere a sistemelor de operare Windows;
  • Cunoastere aprofundata a Microsoft Office;
  • Cunoastere a principalelor instrumente de e-mail;
  • Bune aptitudini relationale, proactiv, abilitati de organizare;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Cunostinte medii limba engleza.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Bonus pentru certificarile obtinute si implementari de proiecte;
  • Programe de training;
  • Laptop, telefon mobil;