Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Piatra Neamț

Candidatul ideal

- Aptitudini tehnice in domeniul electronic / automatizari;
- Persoana dinamica, dornica de a invata, cu disponibilitate si abilitati de asimilare a cunostintelor relativ la echipamentele ce urmeaza a fi intretinute si reparate;
- Abilitatea de a diagnostica si repara echipamente ce includ subansamble electrice, mecanice, hidraulice;
- Cunostinte operare si configurare PC:
- Permis auto categoria B
- Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in teritoriu conform situatiilor aparute;

Descrierea jobului

- instalare echipamente si componente
- punere in functiune,
- reparare
- intretinere periodica
- instruire operatori finali
- obtinerea de noi contracte service/mentenanta

Descrierea companiei

Companie cu capital integral privat, specializata in furnizarea de solutii de colectare date, dozare materie prima, ambalare, marcare, detectie metal, infoliere etc destinate urmatoarelor segmente de piata:
• productie (industria alimentara, auto, metalurgie, textile, etc);
• logistica si transport;
• comert en-detail si en-gros;
• sectorul financiar - bancar;
• sanatate etc.