Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

INDUSTRIAL ACCESS SA

Industrial Access angajeaza Inginer/Tehnician service pentru punctul de lucru din Medias.

Esti pasionat de domeniul tehnic si esti talentat la repararea utilajelelor/echipamentelor? Esti un adevarat profesionist si lucrezi la cele mai inalte standarde?

Esti atent la detalii, iar in munca ta, erorile si omisiunile nu-si au locul? Ai un mod de lucru bine structurat, dar pui accent pe eficienta?

Iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?

Responsabilitati:
- efectueaza operatii de punere in functiune, colantare, montaj GPS la platforme de lucru la inaltime Marca JLG
- efectueaza setarile specifice pentru fiecare echipament
- efectueaza raport de interventie si cerere de garantie acolo unde este cazul;
- remediaza defectiunile minore ale utilajului
- se asigura de buna functionare a utilajului conform documentatiei de la producator
- participa la pregatirea si verificarea utilajelor la livrare si receptie;

Profilul candidatului:
- studii tehnice medii sau superioare
- cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica
- experiență pe un post similar constituie un avantaj
- disponibilitate deplasari
- permis de conducere categoria B
- spirit practic și organizat.
- atent la detalii, meticulous si efficient
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

Beneficii:
- mediu de lucru flexibil si modern
- programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala
- acces la tehnologii de ultima generatie
- companie recunoscuta la nivel international