Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

550 - 1100 €

Companie ce activeaza in domeniul comertului cu dispozitive si echipamente medicale, cu o echipa tanara si un mediu pozitiv de lucru cautam Inginer / Tehnician Service.
Oferim un pachet salarial motivant, programe de dezvoltare si multe alte beneficii, corelate cu performantele. In cadrul de lucru veti putea detine autonomie in proiectele desfasurate si sansa de a va evidentia potentialul.

CANDIDATUL IDEAL:
- Absolvent studii tehnice de specialitate;

- Experienta anterioara minim 3 ani intr-o pozitie de Inginer sau Tehnician Service;

- Organizat, precis, implicat in munca;

- Gandire tehnico-comerciala, are abilitati de comunicare cu clientii;

- Permis de conducere (obligatoriu);

- Cunostinte de limba engleza (reprezinta un avantaj);

- Capabil sa planifice si sa organizeze revizii tehnice, la cerere sau la solicitarile clientilor;

RESPONSABILITATI:
- Planifica si executa revizii si reparatii tehnice la aparatura comercializata de companie;

- Asigura suport tehnic la instalarea echipamentelor vandute de companie;

- Lucru in tandem cu echipa de vanzari, pentru a oferi solutii optime clientilor;

- Participare la cursuri de specialitate, la furnizorii externi, pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice despre produsele comercializate;

Oferta noastra:

- Package salarial motivant, corelat cu performantele,

- Logistica necesara postului (masina, laptop, tableta, telecomunicatii, seturi instrumentare tehnice, etc.)

- Cursuri de pregatire,

- Autonomie si responsabilitati in cadrul unei echipe dinamice,

- Mediu de lucru motivant, pozitiv si cu spirit de echipa.

- Posibilitati de evolutie la nivel managerial.

Asteptam cu interes candidatura d-voastra.

  • Interviu online
  • Cum vedeti aportul Departamentului Tehnic in succesul unei companii distribuitoare de echipamente medicale ?
  • Sunteti disponibil pentru deplasari in tara ? in ce limita de zile / saptamana ?
  • Ce preferati : om de teren sau mai curand (doar) atelier ?
  • Ce va recomanda pentru acest post ?
  • Puteti mentiona trei referinte de clienti multumiti de activitatea d-voastra (din domeniul medical) ?