Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Atributii si responsabilitati:

- Efectueaza interventii tehnice de remediere a parcului de echipamente din dotare in timpul agreeat cu clientii (SLA);

- Colaboreaza si participa cu tertii, la sesiunile de intretinere periodica a parcului de echipamente;

- Acorda sprijin colegilor care intampina dificultati pe perioada interventiilor tehnice;

- Verifica, introduce si gestioneaza informatiile existente in aplicatia de ticketing;

- Intocmeste rapoarte justificative ale activitatii desfasurate;

- Gestioneaza materialele consumabile aflate in grija sa;

Cerinte tehnice:

- Absolvent studii medii/superioare cu profil tehnic;

- Cunostinte operare PC;

- Carnet de conducere categoria B;

- Disponibilitate la deplasare pe teren la interventii.

- Experienta profesionala in networking si servere constituie un avantaj;

- Suplimentar:Certificat electrician autorizat ANRE nivel de joasa tensiune (max 380 V);

Aptitudini: corectitudine si seriozitate ,meticulozitate, atentie, responsabilitate, simt organizatoric, bune abilitati de comunicare si relationare, abilitate de a lucra eficient atat in echipa cat si individual;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- dezvoltare intr-o companie multinationala cu 30 de ani experienta.

- pachet salarial echilibratonusuri, pachet beneficii flexibile).

- contract de munca pe perioada nedeterminata.

- masina de serviciu, laptop, telefon, internet.

- oferim training la locul de munca

- tichete de masa.

- asigurare medicala.