Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Candidatul ideal

- absolvent de facultate sau student in an terminal ( preferabil FCCIA)
- cunoaste Autocad sau chiar programe de modelare 3D a structurilor de rezistenta din metal sau beton armat (TEKLA STRUCTURES sau NEMETSCHECK constituie avantaj)
- poseda o buna vedere in spatiu
- are atentie la detalii deosebit de buna
- dovedeste cunostinte de geometrie nivel mediu
- meticulozitate
- onestitate
- constiinciozitate
- spirit de echipa
- orientare spre client si flexibilitate
- capacitate de a lua decizii

Descrierea jobului

Sarcini principale:

- realizarea planurilor de executie pentru structuri de rezistenta (cofraj - armare elemente din beton armat, desene structuri metalice, desene generale)
- crearea listelor complete de materiale
- modificarea desenelor conform cerintelor
- studiul noilor tehnologii, materiale si sisteme care trebuiesc aplicate in proiectele noastre
- perfectionarea si eficientizarea continua
- acordarea de asistenta tehnica pe perioada executiei

Nivel cariera:
0 – 3 ani experienta dobandita in domeniul constructiilor;

Beneficii:
- pachet salarial motivant, in functie de performanta si implicare
- contract de munca pe termen nedeterminat
- mediu de lucru profesionist alaturi de colegi tineri si talentati
- training si prime
- posibilitate de dezvoltare profesionala si personala
- expunere internationala
- posibilitatea de a participa la proiecte foarte complexe