Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1000 - 2000 €

Compania Business Builders Management Transport SRL angajeaza INGINER / TEHNICIAN / MONTATOR TELECOMUNICATII din urmatoarele orase  Bacau , Buzau , Constanta , Suceava , Ploiesti , Craiova.

Cerinte:

Abilități de lucru la inaltime
Permis de conducere
Disponibilitate să călătorească în tari din UE 90% din timpul de lucru
Cunoștințe de operare MS Office
Abilitatea de a comunica în limba ENGLEZA
Experienta in telecom sau in IT - reprezinta un avantaj

Responsabilitati:
Instalarea/configurarea/testarea/integrarea echipamentelor de telecomunicatii (2G/3G/4G, PDH/SDH);
• Instalare/configurare swich-uri, routere;
• Instalarea/testarea echipamentelor de electroalimentare;
• Instalarea cablurilor electrice, de fibra optica, impamantare etc;
• Organizeaza echipa de lucru si este responsabil de incadrarea lucrarilor in termenele si standardele specificate;
• Efectuează lucrul în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă;
• Responsabil de receptia si manipularea materialelor/

Abilitățile necesare:
Abilitatea de a lucra atât independent cât și în echipă;
Capacitatea de a lucra sub stres si presiune;
Dorința de a învăța noi tehnologii.

 Oferim:

SALARIU ATRACTIV şi alte venituri de natură salarială.

Disponibilitatea  pentru alocarea pe proiectele externe

Doar Cv-urile eligibile vor fi contactate!