Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Cerinte post:
– studii superioare finalizate (profil tehnic – constructii sau industria lemnului);
– operare PC – MS Office, Autocad, Internet, programe specifice activitatii de productie;
– cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
– experienta intr-un post similar constituie un avantaj;
– experienta in ofertare;
– abilitati organizatorice;
– rezistenta la stres;

– disponibilitate pentru deplasari;
– locat  in orasul Cluj;

Responsabilitati:
– ofertare proiecte tamplarie pvc;

– realizeaza masuratori si documentatie executir;

– incheie contracate cu clientii;

– intocmire si verificare situatii de lucrari;

– optimizeaza solutiile oferite din punct de vedere al costurilor;

Beneficii:
– pachet salarial corelat cu performanta;
– mediu de lucru placut;
– posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice;

Clientul nostru este compania GEOPLAST -  o companie cu capital privat roman. Expansiunea companiei are la baza dorinta de a oferi servicii de inalta calitate, intr-o piata in plina dezvoltare. Activitatile  principale sunt: proiectare, executie si montaj tamplarie din PVC Rehau si aluminiu cu geam termopan consultanta pentru alegerea celor mai bune solutii tehnice, masuratori si evaluari, demontarea tamplariei vechi, montaj rapid, garantia lucrarilor efectuate, transportul lucrarilor de tamplarie este asigurat in judetul BISTRITA-NASAUD executia tamplariei din PVC pe o linie URBAN productie GERMANA, care respecta toate cerintele de calitate executia geamurilor pe o linie moderna – care constitue si cea mai mare investitie a noastra Compania Geoplast isi mareste echipa in orasul Cluj si are nevoie de un/o Inginer tamplarie pvc .