Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Segula Technologies Romania

angajeaza

Inginer Studii Electrice / Electronice

Responsabilitati:

Realizeaza activitati de gestiune configuratie si verificare conformitate pentru fisierele de configuratie ECU (calculator de bord)
- Elaboreaza documentatia tehnica specifica proiectelor
- Analizeaza fiecare fisier de configuratie ECU astfel incat parametrii de configuratie sa fie distribuiti in dosarele sistemului de configuratie
- Identifica inlocuitorii pentru fiecare parametru si asigura conformitatea acestora
- Realizeaza rapoarte cu privire la activitatea desfasurata

Cerinte:

 Absolventi ai facultatilor: ETTI, Inginerie Electrica, Transporturi (Telecomenzi si Electronica in Transporturi)
- Cunostinte generale sisteme electrice/electromecanice in domeniul autovehicule rutiere;
- O prima experienta in domeniul calculatoarelor electronice/diagnoza autovehicule constituie un avantaj;
- Cunostintele de limba engleza la un nivel mediu/avansat sunt obligatorii.

Beneficii:

- Asigurare medicala
- Posibilitate de dezvoltare profesionala
- Posibilitatea de formare profesionala in cadrul unei companii internationale
- Mediu de lucru international
- Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti

Pentru mai multe detalii, vizitati si pagina noastra de Facebook / Recrutare